Grupy

RODZINY SZENSZTACKIE
Spotkanie: czwarty wtorek miesiąca
Miejsce: plebania – sala św. Rodziny
Odpowiedzialna: Jolanta Wilczyńska
Opiekun: s. Eligia (Szensztacki Instytut Sióstr Maryi)

RYCERSTWO NIEPOKALANEJ
Spotkanie: drugi wtorek miesiąca o 17.00
Miejsce: kościół/plebania – sala św. Rodziny
Odpowiedzialna: Eugenia Dąbkowska
Opiekun: ks. proboszcz

SCHOLA DZIECIĘCA
Spotkanie: każda sobota o 11.00 i niedziela o 10.30
Miejsce: kościół / salka parafialna pod wikariatem
Odpowiedzialna: s. Bogna/s. Katarzyna
Opiekun: ks. Łukasz

SCHOLA MŁODZIEŻOWA
Spotkanie i próba: piątek o 19.00, niedziela 18:00
Miejsce: plebania
Odpowiedzialni: Agnieszka Bieniak, Krzysztof Ukleja
Opiekun: Ks. Adam

STRAŻ HONOROWA NSPJ
Spotkanie: pierwszy piątek miesiąca o 17.00
Miejsce: kościół
Odpowiedzialna: Maria Szczepankowska
Opiekun: proboszcz

WSPÓLNOTA NEOKATECHUMENALNA
Spotkanie: czwartek o 19.00 i każda sobota o 19.00
Miejsce: sala przy małym kościele
Odpowiedzialna: Elżbieta Obidzińska
Opiekun: ks. Adam

ŻYWY RÓŻANIEC
Spotkanie: pierwsza niedziela miesiąca o 17.00
Miejsce: kościół / plebania – sala św. Rodziny
Odpowiedzialna: Apolonia Chomicz (główna zelatorka)
Opiekun: proboszcz

AKCJA KATOLICKA
Spotkanie: druga środa miesiąca o 17.00
Miejsce: kościół/plebania – sala św. Rodziny
Prezes: Katarzyna Paciorkowska
Asystent kościelny: proboszcz

BIERZMOWANI
Spotkanie: po ogłoszeniach
Miejsce: plebania
Opiekun: ks. Adam/ks. Paweł /ks. Łukasz / ks. Krzysztof

CARITAS
Spotkanie: pierwszy piątek miesiąca
Miejsce: plebania – sala św. Józefa
Przewodniczący: Stanisław Stoma
Opiekun: proboszcz

DUCHOWA ADOPCJA DZIECKA POCZĘTEGO
Spotkanie: 4 razy w roku / po ogłoszeniu
Miejsce: kościół
Przewodniczący:
Opiekun: proboszcz

DOMOWY KOŚCIÓŁ

Spotkanie: po ogłoszeniu

Odpowiedzialni: Ewelina i Adam Kościelni

Opiekun: proboszcz

DUSZPASTERSTWO LEKARZY KOŁOBRZESKICH
Spotkanie: po ogłoszeniu
Miejsce: kościół/plebania – sala na I piętrze
Odpowiedzialna: Katarzyna Łasecka
Opiekun: proboszcz

KATECHECI
Spotkanie: 4 razy w roku / po ogłoszeniach
Miejsce: kościół / plebania
Odpowiedzialna: s. Katarzyna
Opiekun: proboszcz

KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY = KSM
Spotkanie: każdy czwartek o 18.00
Miejsce: plebania
Prezes: Adrianna Leszmann
Opiekun: Ks. Krzysztof

KRĄG BIBLIJNY
Spotkanie: każdy poniedziałek po Mszy św. o 17.00
Miejsce: plebania
Opiekun: ks. Paweł

KRĘGI PIELGRZYMUJĄCEJ MTA
Spotkanie: każdy 18. dzień miesiąca
Miejsce: kościół/plebania
Odpowiedzialna: Filomena Rynkiewicz
Opiekun: s. Eligia

LEKTORZY
Spotkanie: po ogłoszeniu
Miejsce: kościół/plebania – sala na I piętrze
Odpowiedzialna: Agnieszka Piekutowska
Opiekun: proboszcz

MINISTRANCI
Spotkanie: każda sobota o 11.00
Miejsce: sala / kościół
Prezes: Sebastian Kacprzak
Opiekun: ks. Paweł

MODLITEWNA WSPÓLNOTA RODZIN „DOM”
Spotkanie: 1 i 3 piątek miesiąca o 20.00
Miejsce: kościół pw. św. Marcina
Odpowiedzialna: Justyna Dziędziura
Opiekun:

ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM
Spotkanie: każdy wtorek o 17.00
Miejsce: kościół/plebania – sala św. Krzysztofa
Odpowiedzialny: Krzysztof Ukleja
Opiekun: ks. Łukasz

RODZINA PRZYJACIÓŁ SEMINARIUM KOSZALIŃSKIEGO
RODZINY KSIĘŻY I OSÓB KONSEKROWANYCH

Spotkanie: pierwszy czwartek miesiąca o 17.00
Miejsce: kościół/plebania – sala na I piętrze
Odpowiedzialna:
Opiekun: proboszcz/diakon

 

KATOLICKA PORADNIA RODZINNA

Poniedziałki i środy: 16.00-18.00

Odpowiedzialni: Ewelina Kościelna/Maria Sołoducho/Gabriela Wojtczak

Opiekun: proboszcz