24/10/2017

Grupy

AKCJA KATOLICKA
Spotkanie: drugi poniedziałek miesiąca o 17.00
Miejsce: kościół/plebania – sala św. Rodziny
Prezes: Katarzyna Paciorkowska
Opiekun: proboszcz

ANIMATORZY – BIERZMOWANI
Spotkanie: po ogłoszeniach
Miejsce: plebania
Opiekun: ks. Paweł / p. Łukasz / ks. Krzysztof

CARITAS
Spotkanie: pierwszy piątek miesiąca
Miejsce: plebania – sala św. Józefa
Przewodniczący: Stanisław Stoma
Opiekun: proboszcz

CARITAS – SZKOLNE KOŁO
Spotkanie:  4 razy w roku / na bieżąco
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 8
Przewodnicząca:
Opiekun: proboszcz

DUCHOWA ADOPCJA DZIECKA POCZĘTEGO
Spotkanie:  4 razy w roku / po ogłoszeniu
Miejsce: kościół
Przewodniczący:
Opiekun: proboszcz

DUSZPASTERSTWO LEKARZY KOŁOBRZESKICH
Spotkanie: drugi wtorek miesiąca o 19.00
Miejsce: kościół/plebania – sala na I piętrze
Odpowiedzialna: Katarzyna Łasecka
Opiekun: proboszcz

FORMACJA SYNODALNA
Spotkanie: po ogłoszeniach
Miejsce: plebania / diecezja
Odpowiedzialny: Ryszard Czepulonis
Opiekun: ks. Piotr

KATECHECI
Spotkanie: 4 razy w roku / po ogłoszeniach
Miejsce: kościół / plebania
Odpowiedzialna: s. Paulina
Opiekun: proboszcz

KATOLICKA INICJATYWA KULTURALNA
Spotkanie: 3 razy w roku / po ogłoszeniach
Miejsce: plebania
Prezes: Ryszard Czepulonis
Opiekun: proboszcz

KOŁO BIBLIJNE DLA DZIECI
Spotkanie: po ogłoszeniach
Miejsce: plebania / SP 8
Odpowiedzialna: s. Olga
Opiekun: proboszcz

KRĄG BIBLIJNY
Spotkanie: każdy poniedziałek po Mszy św. o 17.00
Miejsce: plebania
Opiekun: ks. Paweł

KRĘGI PIELGRZYMUJĄCEJ MTA
Spotkanie: każdy 18. dzień miesiąca
Miejsce: kościół/plebania
Odpowiedzialna: Filomena Rynkiewicz
Opiekun: s. Eligia

LEKTORZY
Spotkanie: druga środa miesiąca o 20.00
Miejsce: kościół/plebania – sala na I piętrze
Odpowiedzialna: Aneta Gajkowska
Opiekun: ks. Piotr

MINISTRANCI
Spotkanie: każda sobota o 11.00
Miejsce: sala / kościół
Prezes: Miłosz Wojtczak
Opiekun: ks. Wojciech

MODLITEWNA WSPÓLNOTA RODZIN „DOM”
Spotkanie: 1 i 3 piątek miesiąca o 21.00
Miejsce: mały kościół /salka przy małym kościele
Odpowiedzialna: Justyna Dziędziura
Opiekun: ks. Wojciech

OAZA = RUCH ŚWIATŁO ŻYCIE
Spotkanie: każda sobota o 20.00
Miejsce: plebania
Odpowiedzialna:
Opiekun: ks. Paweł

ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM
Spotkanie: każdy wtorek o 17.00
Miejsce: kościół/plebania – sala św. Krzysztofa
Odpowiedzialny: Krzysztof Ukleja
Opiekun: ks. Piotr

RODZINA PRZYJACIÓŁ SEMINARIUM KOSZALIŃSKIEGO
RODZINY KSIĘŻY I OSÓB KONSEKROWANYCH

Spotkanie: pierwszy czwartek miesiąca o 17.00
Miejsce: kościół/plebania – sala na I piętrze
Odpowiedzialna:
Opiekun: proboszcz

RODZINA RADIA MARYJA
Spotkanie: druga niedziela miesiąca o 16.30
Miejsce: kościół/plebania – sala św. Rodziny
Odpowiedzialna: Zofia Szymańska
Opiekun: ks. Tadeusz / proboszcz

RODZINY SZENSZTACKIE
Spotkanie: czwarty wtorek miesiąca
Miejsce: plebania – sala św. Rodziny
Odpowiedzialna: Jolanta Wilczyńska
Opiekun: s. Eligia  (Szensztacki Instytut Sióstr Maryi)

RYCERSTWO  NIEPOKALANEJ
Spotkanie: drugi wtorek miesiąca o 17.00
Miejsce: kościół/plebania – sala św. Rodziny
Odpowiedzialna: Genowefa Dąbkowska
Opiekun: ks. Tadeusz

SCHOLA DZIECIĘCA
Spotkanie: każdy piątek o 18.00
Miejsce: kościół / plebania – sala św. Rodziny
Odpowiedzialna: s. Zacharia / p. Robert – organista
Opiekun: proboszcz

STRAŻ HONOROWA NSPJ
Spotkanie: pierwszy piątek miesiąca o 17.00
Miejsce: kościół
Odpowiedzialna: Genowefa Kulesza
Opiekun: proboszcz

WSPÓLNOTA NEOKATECHUMENALNA
Spotkanie: czwartek o 19.00 i każda sobota o 19.00
Miejsce: sala przy małym kościele
Odpowiedzialna: Elżbieta Obidzińska
Opiekun: ks. Paweł

ŻYWY RÓŻANIEC

Spotkanie: pierwsza niedziela miesiąca o 17.00
Miejsce: kościół / plebania – sala św. Rodziny
Odpowiedzialna: Apolonia Chomicz (główna zelatorka)
Opiekun: proboszcz